Szkoła Podstawowa
im. Tadeusza Kościuszki
w Zbrosławicach



17 maj - Zawody z pierwszej pomocy – klasa 2 i 3 gimnazjum.

16 maj – Mistrzostwa Powiatu Tarnogórskiego w Siatkówce Plażowej Chłopców w Radzionkowie.

15 maja – Wycieczka Unijna do Krasiejowa dla uczniów klas IV, V i VI SP.

11 maj - Dyskoteka Surprise Party.

11 maj - Zawody w Kopienicy.

11 maj - Wycieczka klas 3a, 3b i 3c – Górnik Zabrze.

10 maj -Wycieczka klas 4 a i 4b.

7 maj - Dzień Higienicznej Toalety

25-27 kwietnia – wycieczka 3 dniowa klasy 2 i 3 gimnazjum do Torunia.

„Smacznie i ….zdrowo!”

23-27 kwietnia – Bukowina Tatrzańska - Zielona Szkoła klas 3a,3b i 3c.

24 kwietnia - Akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja - klasa 2 gim.

23 kwietnia - Akademia z okazji Dnia Ziemi - klasy 4a i 4b

23 kwietnia - Egzamin na Kartę Rowerową - kl. 4a i 4b

13 kwietnia - prelekcja dla klas starszych w Bibliotece Gminnej w Zbrosławicach.

17 kwietnia - Teatrzyk "Czterej muzykanci z Bremy" dla klas 1-4.

16 kwietnia - Teatrzyk w Bibliotece Gminnej dla klas 1-3 sp.

13 kwietnia- HAWAJSKIE PARTY

13 kwietnia – Warsztaty czekoladowe - klasa 3b.

13 kwietnia – Gminne Zawody Mini Piłki Nożnej Szkół Podstawowych.

12 kwietnia – „Międzynarodowy Dzień Czekolady „- Warsztaty czekoladowe – klasa 2 gim.

10 kwietnia – Warsztaty czekoladowe – klasa 3c.

10 kwiecień – zajęcia techniczne – klasa 3a.

6 kwiecień – zajęcia z solą – klasa 3a.

Noc z Andersenem w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zbrosławicach- klasy 3 sp.

SUKCES ANNY KONOPKA – III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym Sudoku .

WZOROWA ŁAZIENKA - PRACE 2018

4 kwietnia – Konkurs Historyczny „Bohaterownie Niepodległości na Górnym Śląsku”.

22.03 - Wycieczka Unijna: Kraków -Titanic - historia prawdziwa.

22.03 - Wycieczka Unijna: Kraków - Goethe - Insitut .

22.03 - Wycieczka Unijna: Kraków - Fabryka Cukierków

21.03 Wyjazd klas 7 , 2 i 3 gim do Kina na film „Cudowny Chłopak”.

21 marzec – Topnienie Marzanny – klasy 1-3 sp.

Warsztaty Wielkanocne – Wrochem - klasa 2 Sp.

Gminne Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Zbrosławice - Koszykówka.

Gminne Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Zbrosławice - Siatkówka.

Projekty – zajęcia artystyczne – klasa 2 gimnazjum.

17 marzec – Dzień Świętego Patryka.

Czekoladowe warsztaty - klasa 2.

Czekoladowe warsztaty - klasa 1A.

Roboty - klasa 3A.

Projekt WIOSNA - klasa 2.

Projekt FOOD ART - klasa 4A.

Programowanie w klasie 1A.

Dzień Kobiet w klasie 4B.

Dzień Kobiet w klasie 6B.

Dzień Kobiet w klasie 2GIM.

Dzień Kobiet w klasie 3C.

Dzień Kobiet w klasie 1A.

Warsztaty w klasie 4B.

Filharmonia w Katowicach - 8 marzec - Dzień Kobiet.

Dodatkowe zajęcia z języka niemieckiego.

Miss i mister Foto.

Miss i Mister - cz. 2

Zawody Powiatowe Szkół Podstawowych w koszykówce chłopców w Radzionkowie..

Zawody Gminne Szkół Podstawowych w Koszykówce Chłopców.

Gminne Zawody w tenisie stołowym.

22 luty -Wyjazd klasy 2 i 3 gim do Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego.

22 luty – wizyta Przedszkolaków w naszej szkole.

21 luty Wybory Miss i Mistera Szkoły.

Zimowa akcja pomocy dla zwierząt z azylu "Cichy Kąt".

14 luty - Poczta Walentynkowa.

13 luty - Dyskoteka Walentynkowa.

Eksperci programowania.

Zajęcia w Bibliotece Szkolnej - klasa 3a.

Wyjazd do Nadleśnictwa w Brynku - klasy 3a, 3b i 3c.

Wyjazd klasy 7 do Jump World.

Warsztaty dietetyczno-żywieniowe dla całej szkoły.

14 stycznia - Wielka Orkiestra świątecznej Pomocy!

12 stycznia - Neon Party.

10 stycznia - Bal klas 1-3 SP.

Wigilia klasy 4a.

Wigilia klasy 3c.

Warsztaty piernikowe - klasa 3c

Wigilia klasy 1a.

Wigilia klasy 3a.

Wigilia klasy 2 gimnazjum.

Wigilia klasy 3 gimnazjum.

22.12.2017 r. - Jasełka Szkolne 2017.

Warsztaty pieczenia i zdobienia pierników - klasa 1a.

Wyjazd Uczniów z Projektu Unijnego.

Wycieczka do Straży Pożarnej w Tarnowskich Górach – klasy 3a, 3b, 3c.

XI Wojewódzki Konkurs Kolęd, Pastorałek i Pieśni zimowych"Zaśpiewajmy Kolędę Jezusowi".

Spotkanie uczniów klas 7 , II i III gimnazjum z Policją.

Sukces naszej uczennicy.

Spotkanie autorskie z P.Ginko – klasy 1-3 SP w Bibliotece Gminnej.

Warsztaty pieczenia i zdobienia pierników - klasa 3a.

Szlachetna Paczka - zakończenie akcji.

6.12.2017 r. - Szkolne Mikołajki.

Wieczór poezji z Małgorzatą Strzałkowską.

Andrzejki w klasie 3a.

Wycieczka klasy 3c do Bunkra.

24 listopad –Dyskoteka szkolna.

Szlachetna paczka – ruszyliśmy..

Dzień pluszowego Misia – klasa 1a.

22 listopada– wycieczka klasy 3b do Bunkra.

22 listopada– wycieczka klasy 3a do Bunkra.

21 Listopada Harcerze u nas w szkole.

Pakowanie darów dla Kamrunu - klasa 1a.

Projekt techniczny klasy 2 gim.

Święto Kredki – klasa 1a.

Wspólne śniadania – klasa 1a.

Dzień chłopaka – klasa 1a.

20 listopad – Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka.

15 listopad – Zagroda Żubrów w Pszczynie-przekazanie darów.

Wyjazd do Opery Śląskiej w Bytomiu – klasy 4a i 4b.

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna.

Projekt Małe jest piękne– Zajęcia techniczne –klasa 2 gim.

X Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej.

Jesień w klasie 2.

Dynie w klasie 2.

9 Listopad – Wyjazd do Warszawy dla uczniów uczestniczących w projekcie.

8 listopad – Akademia – Dzień Niepodległości.

6 Listopad – Światowy Dzień Toalet w naszej szkole.

Klasa 3c w Piekarni "ZIARENKO".

30 październik - Konkurs SYNAPSIK MEN : klasy: 2, 3a, 3b.

27 października - Szkolna Dyskoteka Halloween 2017.

27 października - Halloween dla klas 6.

27 października - Halloween – klasa 2 gim.

26 października - Śląski Ogród Botaniczny w Mikołowie – warsztaty.

Prace konkursowe „The Best Jack o Latern 2017”.

24 października - Kiermasz Samorządowy.

Spotkanie z Siostrą Reginą z Kamerunu.

Owocowe jeże- klasa 3b.

Owocowe jeże- klasa 3a.

19 październik – Sprzątanie Świata z Kołem Łowieckim „Żubr Księży Las”

16 październik – Oktoberfest&Bawaria.

TOWARZYSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W CZEKANOWIE.

13 październik – wycieczka do muzeum Chleba, klasy 3a, 3b i 3c.

12 październik – Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej - klasa 5.

11 październik – Rycerze w naszej szkole.

11 październik – Spotkanie z weterynarzem –klasy -3a,3b,3c.

Deutsch mit Socke-Niemiecki ze skarpetą.

Wycieczka do młyna - klasa 3a i 3c.

Wycieczka do młyna - klasa 3b.

Dzień Chłopaka – klasa 2 gimnazjum.

Wyjazd klasy VII SP, II i III GIM na UŚ w Katowicach.

Sprzątanie świata klasy 3b Szkoły Podstawowej.

Sprzątanie świata klasy 1a Szkoły Podstawowej.

Sprzątanie Świata – klasa 2 gimnajzum.

Projekt gimnazjalny: Atrakcje turystyki rowerowej gminy Zbrosławice - klasa 3GIM.

Bezpieczna droga do szkoły - klasa 1a

Wybory do Samorządu Szkolnego.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018.

Poprawny CSS! Witryna nie wykorzystuje ciasteczek (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.